Liposonix - skuteczne modelowanie sylwetki

1 godzina = 2,5 cm mniej
Większość z Nas boryka się z problemem nadmiaru tłuszczu, który występuje we wszelkich kształtach, lokalizacjach i rozmiarach. Niestety godziny spędzone na siłowni i wylane litry potu nie zawsze dają pożądane efekty.
Liposonix pozwala pozbyć się nadmiaru upartego tłuszczu - średnio o 2,5 cm w talii – w ciągu zaledwie jednej sesji zabiegowej. Liposonix eliminuje tkankę tłuszczową brzucha dając szczuplejszą sylwetkę. Ponadto pomaga w uformowaniu zgrabniejszej pupy, bioder i ud. Działa praktycznie wszędzie, gdzie można „uszczypnąć” co najmniej 2cm tłuszczu podskórnego.
System Liposonix jest wysoce wszechstronny, umożliwiając kontrolę nad tym, w jaki sposób i gdzie dostarczana jest energia, aby uzyskać doskonałe efekty w ciągu jednej sesji zabiegowej.
Uzyskanie rzeczywistych wyników po zabiegu Liposonix jest proste, ale technologia, która to umożliwia jest wysoce zaawansowana. System Liposonix korzysta z energii ultradźwiękowej wysokiej intensywności (HIFU) na odpowiedniej głębokości powodując szybki wzrost temperatury, niszcząc docelową tkankę tłuszczową tuż pod skórą. Obszar z nadmiarem tłuszczu ulega zniszczeniu, a otaczająca tkanka pozostaje nienaruszona. Ponieważ Liposonix koncentruje energię poniżej powierzchni skóry, działa inaczej niż inne urządzenia konturujące i działa dokładnie tam, gdzie powinien, nie uszkadzając skóry.
Działanie Liposonix HIFU:
1. Liposonix powoduje kontrolowany wzrost temperatury powyżej 56 ° C skutecznie niszcząc docelowe komórki tłuszczowe bez uszkodzenia tkanek poza wyznaczoną strefą ogniskowania.
2. Makrofagi (komórki krwi odpowiedzialne za procesy oczyszczające) migrują 
do rozbitej tkanki tłuszczowej, pochłaniając wolne lipidy i pozostałości komórek.
3. Zniszczone komórki i ich zawartość są naturalnie przetwarzane przez organizm 
i wydalane stopniowo przez 8-12 tygodni.
Liposonix jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny w przeciwieństwie do innych procedur redukcji tkanki tłuszczowej takiej, jak liposukcja. Pacjenci zwykle wracają do normalnej aktywności natychmiast po zabiegu.
Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić mrowienie, kłucie, ocieplenie, bądź też ból o niskim natężeniu. Opinie osób, które poddały się zabiegowi wskazują też na możliwość pojawienia się siniaków, obrzęku czy zaczerwienień okolic zabiegowych. Ingerencja ta natomiast nie grozi żadnymi poważnymi powikłaniami.
 
Specyfikacja urządzenia Liposonix:
  • Głębokość 2 głowice 0,8 cm i 1,3 cm
  • Głowice 0,8 cm i 1,3 cm przeznaczona jest do zabiegów na brzuchu, udach i pośladkach
  • 2Mhz,0,8 cm głębokości
  • 2 Mhz, 1,3 cm głębokości
  • moc: 0,1~3,0 J

 

Wskazania
- idealny dla osób chcących pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie
- idealny dla osób, u których pomimo ćwiczeń i diety nadmiar tłuszczu nie chce zniknąć
- usuwanie zbędnych centymetrów z różnych lokalizacji ciała (brzuch, boczki, uda, pośladki, kolana)
- brak czasu na wykonanie serii zabiegów, które trwają tygodniami
- idealny dla osób, które boją się zabiegów inwazyjnych
Zalety
- Bezpieczny, niechirurgiczny i nieinwazyjny
- Rewolucyjna terapia wykorzystująca falę ultradźwiękową o dużej intensywności, przeznaczoną do usuwania uporczywego tłuszczu
- Trwałe efekty

Hurtownia urządzeń kosmetycznych

Firma TB-LASERY powstała z myślą o zaopatrywaniu w najnowsze lasery i urządzenia kosmetyczne nowo powstałe jak i już istniejące gabinety medycyny estetycznej, salony i gabinety kosmetyczne oraz SPA.

Urządzenia kosmetyczne. Szeroka oferta, konkurencyjne ceny. Zobacz asortyment! Lasery diodowe, urządzenia medycyny estetycznej, meble. Gwarancja wysokiej jakości. Najnowsze Technologie. Tanie urządzenia kosmetyczne, lasery kosmetyczne, laser pikosekundowy, laser frakcyjny, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, liposonix, plazma, urządzenie kosmetyczne, lasery do odmładzania, laser do usuwania zmarszczek, lasery do usuwania tatuaży.

Kontakt

Urządzenia kosmetyczneTB-Lasery
Al. Szucha 3 lok. 1
00-580 Warszawa
505 362 182 
Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERY © 2021