Cryo Shape Duo

Cryo Shape Duet to jedno z najlepszych na świecie urządzeń do kriolipolizy, czyli trwałej likwidacji komórek tłuszczowych i modelowania sylwetki. Kriolipoliza to miejscowe, kontrolowane zamrażanie zlokalizowanego tłuszczu. Po zabiegu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i ulegają rozpadowi. Następnie organizm naturalnie pozbywa się ich z organizmu. Za pomocą tej metody całkowicie usuwamy tkankę tłuszczową. Wymrażanie pozwala na znaczną poprawę kondycji skóry, spektakularną eliminację miejscowej otyłości, a pośrednio modelowanie sylwetki. Kriolipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, po którym bezpośrednio można wrócić do swoich codziennych czynności. Pozwala na skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. To alternatywa dla liposukcji. Komórki tłuszczowe znajdujące się w organizmie człowieka są bardzo wrażliwe na zimno i już w temperaturze 0 stopni ulegają zniszczeniu. Pierwsze efekty zabiegu zauważalne są po około 4 dniach, kiedy to tkanka tłuszczowa rozluźnia się.
Na bardziej widoczne i ponadprzeciętne efekty odchudzania bez skalpela trzeba czekać od jednego do kilku miesięcy, aby organizm usunął z organizmu uszkodzone komórki tłuszczowe. Najbardziej istotną informacją dla naszych pacjentów jest fakt, że efektem końcowym kuracji jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 25-45%, co oznacza stratę nawet kilku centymetrów. Należy pamiętać, aby po zabiegu nie przytyć, ponieważ uniemożliwi to zauważenie oczekiwanych efektów.
Zabieg
Głowicę chłodzącą, która zasysa, chłodzi i wykonuje masaż sekwencyjny przykłada się do miejsca zabiegowego na membranę przeciwodmrożeniową i pozostawia na 45 min. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -8 do -14 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalny rozpad komórek tłuszczowych i usunięcie ich z organizmu w ciągu 4 tygodni. Wbudowany masaż sekwencyjny wspomaga efekt działania na komórki tłuszczowe.
Wskazówki dotyczące zabiegu
- Dwie godziny przed zabiegiem klienci nie powinni nic jeść. To bardzo ważne, jest to związane z wynikiem zabiegu. Zwłaszcza jeśli wykonujemy zabieg na brzuch.
- Przed przystąpieniem do zabiegu należy upewnić się, że maszyna jest w dobrym stanie pracując przez 10 minut, jeśli na płytach jest wystarczająco dużo lodu, można przystąpić do zabiegu.
- Podczas zabiegu należy używać membrany zapobiegającej zamarzaniu powierzchownych warstw skóry.
- W ciągu ostatnich 10 minut przerwać tryb chłodzenia, wybrać masaż podciśnieniowy do masowania części zabiegowej lub po skończonym zabiegu wykonać falę uderzeniową lub drenaż limfatyczny. Odpowiednio dobrany zabieg do skóry i klienta
 
Częstotliwość zabiegów
Wybrany obszar ciała 1-4 zabiegi co 30 dni
W trudnych przypadkach możemy zwiększyć ilość do 8 zabiegów
Czas zabiegu 45 min + drenaż zaraz po zabiegu a następnie pomiędzy zabiegami 1 x w tygodniu .
Zaraz po zalecana fala uderzeniowa – na tą samą partię.
Dla zmniejszenia danego obwodu np. w talii, wymagana ilość obszarów może być większa niż 1 i wymagać serii kilku obszarów.
Jakie są odczucia podczas zabiegu?
Zabieg jest względnie bezbolesny, może powodować:
• Uczucie delikatnego do mocnego napięcia w okolicach obszaru zabiegu, wskutek zastosowania próżni.
• Miejscowe intensywne uczucie schłodzenia, głównie na początku sesji zabiegowej.
• Odczucia zmienne w zależności od ustawień trybu masującego
Pod koniec sesji zabiegowej obszar wessany do głowicy zaczerwieni się, może spuchnąć oraz ulec utracie czucia. Po 1-2 godzinach objawy znikają.
U niektórych osób zwłaszcza z luźną skórą może nastąpić efekt przemrożenia powierzchownych warstw skóry i utrzymywać się do 7 dni. W niczym nie zagraża to organizmowi i nie niesie ze sobą skutków ubocznych.
Stan skóry po zabiegu
• Najczęściej: zaczerwienienie i odrętwienie na obszarze zabiegu, może trwać do kilku godzin po sesji. Zależnie od pacjenta zaburzenia czucia mogą występować przez kilka dni
• Rzadko:
o słaby krwiak, który znika w ciągu kilku dni,
o ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów” związany z wywołanym kriolipolizą stanu zapalnego tkanki tłuszczowej, który znika w przeciągu kilku dni
• Bardzo rzadko (poniżej 0,01% pacjentów): ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów”, który utrzymuje się dłużej niż 7 dni, związany jest z wywołanym kriolipolizą stanem zapalnym tkanki tłuszczowej, który znika najpóźniej w 3 tygodniu po zabiegu.
Pacjent może powrócić do normalnej aktywności bezpośrednio po zabiegu.
 
Skład zestawu Cryo Shape Duo:
 • baza urządzenia
 • 2 głowice zabiegowe
 • kabel zasilający
 • materiały szkoleniowe
 • instrukcja obsługi w języku polskim
Dane techniczne Cryo Shape Duo:
 • Napięcie 220 v / 110 v; 50 Hz-60 Hz
 • Wyjście urządzenia chłodzącego temperatura 5 stopni ~ -16 ℃ stopień
 • Moc ciśnienia 0-100Kpa
 • Ciecz chłodząca woda destylowana, poj. 9L
 • Czas pracy 0-60 minut
 • Pobór energii ≤400W
 • Waga 27 NW / 47 GW

 

 

Hurtownia urządzeń kosmetycznych

Firma TB-LASERY powstała z myślą o zaopatrywaniu w najnowsze lasery i urządzenia kosmetyczne nowo powstałe jak i już istniejące gabinety medycyny estetycznej, salony i gabinety kosmetyczne oraz SPA.

Urządzenia kosmetyczne. Szeroka oferta, konkurencyjne ceny. Zobacz asortyment! Lasery diodowe, urządzenia medycyny estetycznej, meble. Gwarancja wysokiej jakości. Najnowsze Technologie. Tanie urządzenia kosmetyczne, lasery kosmetyczne, laser pikosekundowy, laser frakcyjny, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, liposonix, plazma, urządzenie kosmetyczne, lasery do odmładzania, laser do usuwania zmarszczek, lasery do usuwania tatuaży.

Kontakt

Urządzenia kosmetyczneTB-Lasery
Al. Szucha 3 lok. 1
00-580 Warszawa
505 362 182 
Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERY © 2021