Cryo Shape Duo

Cryo Shape Duet to jedno z najlepszych na świecie urządzeń do kriolipolizy, czyli trwałej likwidacji komórek tłuszczowych i modelowania sylwetki. Kriolipoliza to miejscowe, kontrolowane zamrażanie zlokalizowanego tłuszczu. Po zabiegu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i ulegają rozpadowi. Następnie organizm naturalnie pozbywa się ich z organizmu. Za pomocą tej metody całkowicie usuwamy tkankę tłuszczową. Wymrażanie pozwala na znaczną poprawę kondycji skóry, spektakularną eliminację miejscowej otyłości, a pośrednio modelowanie sylwetki. Kriolipoliza jest zabiegiem nieinwazyjnym i bezpiecznym, po którym bezpośrednio można wrócić do swoich codziennych czynności. Pozwala na skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki. To alternatywa dla liposukcji. Komórki tłuszczowe znajdujące się w organizmie człowieka są bardzo wrażliwe na zimno i już w temperaturze 0 stopni ulegają zniszczeniu. Pierwsze efekty zabiegu zauważalne są po około 4 dniach, kiedy to tkanka tłuszczowa rozluźnia się.
Na bardziej widoczne i ponadprzeciętne efekty odchudzania bez skalpela trzeba czekać od jednego do kilku miesięcy, aby organizm usunął z organizmu uszkodzone komórki tłuszczowe. Najbardziej istotną informacją dla naszych pacjentów jest fakt, że efektem końcowym kuracji jest redukcja tkanki tłuszczowej nawet o 25-45%, co oznacza stratę nawet kilku centymetrów. Należy pamiętać, aby po zabiegu nie przytyć, ponieważ uniemożliwi to zauważenie oczekiwanych efektów.
Zabieg
Głowicę chłodzącą, która zasysa, chłodzi i wykonuje masaż sekwencyjny przykłada się do miejsca zabiegowego na membranę przeciwodmrożeniową i pozostawia na 45 min. Dzięki emisji intensywnego zimna (efektywnie w przedziale od -8 do -14 stopni Celsjusza) organizm wykazuje reakcję zapalną, powodującą naturalny rozpad komórek tłuszczowych i usunięcie ich z organizmu w ciągu 4 tygodni. Wbudowany masaż sekwencyjny wspomaga efekt działania na komórki tłuszczowe.
Wskazówki dotyczące zabiegu
- Dwie godziny przed zabiegiem klienci nie powinni nic jeść. To bardzo ważne, jest to związane z wynikiem zabiegu. Zwłaszcza jeśli wykonujemy zabieg na brzuch.
- Przed przystąpieniem do zabiegu należy upewnić się, że maszyna jest w dobrym stanie pracując przez 10 minut, jeśli na płytach jest wystarczająco dużo lodu, można przystąpić do zabiegu.
- Podczas zabiegu należy używać membrany zapobiegającej zamarzaniu powierzchownych warstw skóry.
- W ciągu ostatnich 10 minut przerwać tryb chłodzenia, wybrać masaż podciśnieniowy do masowania części zabiegowej lub po skończonym zabiegu wykonać falę uderzeniową lub drenaż limfatyczny. Odpowiednio dobrany zabieg do skóry i klienta
 
Częstotliwość zabiegów
Wybrany obszar ciała 1-4 zabiegi co 30 dni
W trudnych przypadkach możemy zwiększyć ilość do 8 zabiegów
Czas zabiegu 45 min + drenaż zaraz po zabiegu a następnie pomiędzy zabiegami 1 x w tygodniu .
Zaraz po zalecana fala uderzeniowa – na tą samą partię.
Dla zmniejszenia danego obwodu np. w talii, wymagana ilość obszarów może być większa niż 1 i wymagać serii kilku obszarów.
Jakie są odczucia podczas zabiegu?
Zabieg jest względnie bezbolesny, może powodować:
• Uczucie delikatnego do mocnego napięcia w okolicach obszaru zabiegu, wskutek zastosowania próżni.
• Miejscowe intensywne uczucie schłodzenia, głównie na początku sesji zabiegowej.
• Odczucia zmienne w zależności od ustawień trybu masującego
Pod koniec sesji zabiegowej obszar wessany do głowicy zaczerwieni się, może spuchnąć oraz ulec utracie czucia. Po 1-2 godzinach objawy znikają.
U niektórych osób zwłaszcza z luźną skórą może nastąpić efekt przemrożenia powierzchownych warstw skóry i utrzymywać się do 7 dni. W niczym nie zagraża to organizmowi i nie niesie ze sobą skutków ubocznych.
Stan skóry po zabiegu
• Najczęściej: zaczerwienienie i odrętwienie na obszarze zabiegu, może trwać do kilku godzin po sesji. Zależnie od pacjenta zaburzenia czucia mogą występować przez kilka dni
• Rzadko:
o słaby krwiak, który znika w ciągu kilku dni,
o ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów” związany z wywołanym kriolipolizą stanu zapalnego tkanki tłuszczowej, który znika w przeciągu kilku dni
• Bardzo rzadko (poniżej 0,01% pacjentów): ból w obszarze zabiegu podobny do „zakwasów”, który utrzymuje się dłużej niż 7 dni, związany jest z wywołanym kriolipolizą stanem zapalnym tkanki tłuszczowej, który znika najpóźniej w 3 tygodniu po zabiegu.
Pacjent może powrócić do normalnej aktywności bezpośrednio po zabiegu.
 
Skład zestawu Cryo Shape Duo:
 • baza urządzenia
 • 2 głowice zabiegowe
 • kabel zasilający
 • materiały szkoleniowe
 • instrukcja obsługi w języku polskim
Dane techniczne Cryo Shape Duo:
 • Napięcie 220 v / 110 v; 50 Hz-60 Hz
 • Wyjście urządzenia chłodzącego temperatura 5 stopni ~ -16 ℃ stopień
 • Moc ciśnienia 0-100Kpa
 • Ciecz chłodząca woda destylowana, poj. 9L
 • Czas pracy 0-60 minut
 • Pobór energii ≤400W
 • Waga 27 NW / 47 GW

 

 
Hydradermabrazja z infuzją tlenową

Mikrodermabrazja wodna (hydropeeling) to przełomowa technologia w kosmetologii aparatowej, umożliwiająca jednoczesne dokładne oczyszczenie, nawilżenie oraz odmłodzenie skóry. Hydrafacial to zintegrowany system, łączący w sobie zalety klasycznej mikrodermabrazji (eksfoliacji), czyli złuszczania zrogowaciałego naskórka oraz regeneracji skóry przy zastosowaniu soli fizjologicznej z próżnią. Dzięki swojej wyjątkowej właściwości, polegającej na zdolności do nawilżania skóry, jest bardzo skutecznym zabiegiem odmładzającym i rewitalizującym.
Próżnia stymuluje mikrokrążenie, a tym samym procesy metaboliczne w skórze, poprawia koloryt, dając efekt liftingu, zapewnia drenaż limfatyczny. Efekt wyraźnie widoczny nawet po jednym zabiegu.
Działanie:
Zabieg mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial polega na usuwaniu martwych komórek oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Od razu po zabiegu widoczne jest działanie oczyszczające, nawilżające, nawadniające i odmładzające.
Mikrodermabrazja wodna może być używana do różnego typu zabiegów złuszczających, w zależności od zastosowanej substancji czynnej, która pod dużym ciśnieniem przedostaje się do głębokich warstw naskórka. Terapia ma działanie łagodzące, odświeżające, nie prowadzi do podrażnień, a jej efekty są widoczne natychmiast.
Kiedy stosować:
Przeznaczona jest do wszystkich, nawet najwrażliwszych typów skóry. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą się pozbyć drobnych zmarszczek lub też mają problemy z nadmierną suchością skóry, niedotlenieniem naskórka albo ich cera wydaje się być pozbawiona blasku. Hydradermabrazja świetnie działa również w przypadku zanieczyszczonej skóry. Polecana jest również po zabiegach laserowych i operacjach plastycznych w celu wzmocnienia i regeneracji skóry. Dla osób z bardzo wrażliwą skórą i uczulonych na nikiel.
Wykonywany w okresie letnim i zimowym.
Infuzja tlenowa
Tlen to pierwiastek, którego skóra potrzebuje w każdym wieku. Zanieczyszczenia środowiska szkodliwe promieniowanie UV oraz upływ czasu pogarszają jej wygląd. Skóra staje się szara, zmęczona, sucha i mało elastyczna. Infuzja tlenowa jest doskonałym sposobem na spowolnienie niekorzystnych procesów starzenia. Jest to całkowicie bezpieczna, naturalna i nieinwazyjna metoda pielęgnacji skóry.
Działanie:
Infuzja tlenowa działa na zasadzie wtłaczania w głąb skóry aktywnego tlenu. Dostarczony tlen zwiększa metabolizm komórkowy, odżywia tkanki, zwiększa napięcie skóry i spowalnia procesy starzenia. Skóra po zabiegu jest odświeżona, gładka, promienna i jędrna, a zmarszczki są znacznie zredukowane. Ponadto wykorzystując zjawisko infuzji tlenowej możemy wprowadzać substancje aktywne w głębokie warstwy skóry. Specjalistyczne substancje dobierane są do indywidualnych potrzeb pacjenta.
Zawierają m.in. kwas hialuronowy, antyoksydanty, witaminy, peptydy i inne składniki bogato odżywiające skórę. Można, więc powiedzieć, iż zabieg infuzji tlenowej jest delikatniejszą wersją mezoterapii igłowej. Jeśli natomiast zdecydujemy się na mezoterapię właściwą zabieg infuzji tlenowej jest doskonałym sposobem na podtrzymanie jej efektów.
Efekty:
Sam zabieg jest bardzo przyjemny, a skóra nawet po kilku dniach jest nadal miękka, promienna, odświeżona i przyjemna w dotyku a zmarszczki są wypełnione. Tlen działa odżywczo i tonizująco, pobudza oddychanie komórek dając skórze bardziej elastyczny, zwarty i świetlisty wygląd. Ponadto ma właściwości antybakteryjne i przeciwzapalne, powoduje zmniejszenie podrażnień. Zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie ma żadnych skutków ubocznych.
Zabieg ten zainteresuje każdego, kto ma cerę niedotlenioną, szarą, zmęczoną, trądzik, przebarwienia, pierwsze oznaki starzenia.
Pierwsze efekty - napięcie i wygładzenie skóry, poprawa konturów twarzy, spłycenie zmarszczek, nawilżenie i promienność pojawiają się od razu po zabiegu, ale w pełni są widoczne następnego dnia. Efekt jednego zabiegu utrzymuje się przez minimum 1,5 tygodnia.
Drenaż limfatyczny głębokie oczyszczenie organizmu

Presoterapia drenaż limfatyczny głębokie oczyszczenie organizmu, to doskonały zabieg wzmacniający efekty terapii antycellulitowych i wyszczuplających. Ze względu na ogromne możliwości usuwania z organizmu produktów rozpadu tkanki tłuszczowej.
Jak to działa?
Podczas zabiegu zakładamy specjalny skafander, który składa się z pustych komór, stopniowo napełnianych powietrzem. Powietrze wywołuje nacisk na poszczególne części ciała, przepychając krew i limfę do najbliższych węzłów chłonnych. Taki mechaniczny drenaż pozwala dokładnie oczyścić wszystkie tkanki z zalegających toksyn i usunąć nadmiar wody z organizmu. Można powiedzieć, że presoterapia to bardzo intensywny i dokładny masaż oczyszczający.
Aparat do sekwencyjnego masażu uciskowego, mający zastosowanie przede wszystkim leczeniu układów limfatycznego i krążenia, a także w kuracjach wspomagających odchudzanie oraz w ramach walki z cellulitem. Zabieg presoterapii pobudza układ żylny i limfatyczny, wpływa na oczyszczenie i odżywienie organizmu. Zabieg jest zalecany do leczenia obrzęków żylnych i limfatycznych różnego pochodzenia, obrzękłego cellulitu oraz zaburzeń troficznych wywołanych zmianami krążenia.
Zabieg przeznaczony jest również dla wszystkich osób rozpoczynających terapię wyszczuplającą. Pneumatyczny masaż uciskowy działa bezpośrednio na układ limfatyczny i krwionośny.
Presoterapia jest najważniejszą obok zabiegów przekrwiennych, niezwykle skuteczną formą oddziaływania w terapii antycellulitowej. Silnie pobudza układ limfatyczny do zasilania organizmu w tlen i substancje odżywcze, przyspiesza usuwanie toksyn, których zaleganie przyczynia się do powstawania cellulitu.
Zastosowanie
Usuwanie rozbitej tkanki tłuszczowej
Skuteczne oczyszczenie i odżywienie organizmu
Wzmocnienie efektu terapii wyszczuplających
30 minut presoterapii = 2 godziny normalnego masażu
Efekty
• usunięcie rozbitej tkanki tłuszczowej i innych szkodliwych produktów przemiany materii,
• drenaż po zabiegach wyszczuplających (karboksyterapia, lipoliza iniekcyjna, kriolipoliza)
• usprawnienie krążenia krwi i limfy,
• oczyszczenie i odżywienie całego organizmu,
• przyspieszenie odchudzania,
• odżywienie skóry,
• redukcja ciężkości i opuchnięcia nóg,
• regeneracja mięśni (dla osób aktywnych fizycznie),
• Usunięcie wody która się zatrzymała w organizmie,
Przeciwwskazania
• choroby serca,
• niewydolność układu krążenia,
• choroby hematologiczne i skłonność do krwotoków,
• rozrusznik serca,
• epilepsja i zaburzenia psychosomatyczne,
• aktywne infekcje wirusowe, bakteryjne lub grzybicze,
• choroby nowotworowe, endokrynologiczne oraz niewydolność oddechowa,
• choroby wątroby lub nerek.
 
 
 
 
Hifu Deep See

To całkiem nowa kategoria zabiegów, która nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas rozwiązań estetycznych. Przeznaczona jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy i daje rezultaty porównywalne jedynie z efektami jakie zapewnia chirurgia plastyczna. Metoda ta polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości, co skutkuje znaczącym liftingiem i ujędrnieniem skóry.
Jak działa Hifu Deep See?
Skoncentrowana energia ultradźwięków w postaci sekwencji strumieni dostarczana jest głęboko pod warstwy powierzchniowe skóry.
Powoduje to natychmiastowe obkurczenie skóry poprzez mikro nakłucia tkanki wewnątrz skóry. Wyjątkowość tej technologii polega na naturze tych strumieni, które są łagodne dla tkanek zewnętrznych, a oddziałują dopiero w punkcie ogniskowej - tam, gdzie spotykają się fale ultradźwiękowe wewnątrz skóry na określonej głębokości.
Mikronakłucia wewnątrz skóry mogą być wykonywane na różnych głębokościach w zależności od stany skóry:
1,5 mm, 3 mm, 4,5 mm
Przy bardzo złym stanie skóry można wykonać zabieg równocześnie na dwóch poziomach skóry. Najważniejszą zaletą tej techniki jest nienaruszalność tkanek zewnętrznych, dzięki temu zewnętrzne warstwy skóry nie ulegają widocznym zmianom, a płaszczyzny położone głębiej poddane są działaniu skoncentrowanej dawki energii. Punkty koagulacji termalnej, które powstają dzięki miejscowemu zdeponowaniu energii, inicjują naturalną odpowiedź organizmu - produkcję nowego, ulepszonego kolagenu, a w efekcie skutkują stopniowym podniesieniem skóry, ujędrnieniem, poprawą jej napięcia. Hifu Deep See stymuluje procesy naprawcze w skórze pobudzając fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.
Bardzo intensywny zabieg porównywalny do zabiegów chirurgicznych nie pozostawia na tkankach zewnętrznych żadnego śladu – dlatego nie wyklucza z życia codziennego.
Jakich rezultatów można się spodziewać po zabiegu?
Hifu Deep See przeciwdziała siłom grawitacji, zmniejsza narastające z wiekiem nawisy skórne i zwiotczenia. Rezultatem zabiegu na twarz jest między innymi wyraźne uniesienie górnych powiek. Dzięki temu spojrzenie staje się bardziej otwarte, a twarz nabiera odświeżonego, młodszego wyrazu i wyglądu. Efekt liftingu w postaci podniesienia i zwiększenia napięcia skóry można także osiągnąć w innych newralgicznych obszarach, które wpływają wyraźnie na kształt twarzy i wygląd szyi, a takich jak: policzki, linia żuchwy czy podbródek. Modelowanie twarzy jest wyjątkowo precyzyjne, a odmładzanie skóry spektakularne.
Jak wygląda zabieg?
Najważniejszą częścią zabiegu jest ocena stanu skóry pacjenta i określenie długości fali ultradzwiękowej na poszczególne partie twarzy lub ciała. Wykonujemy dokumentację fotograficzną i omawiamy przeciwwskazania, zalecenia i spodziewane efekty zabiegu. Następnie przystępujemy do mapowania miejsc poddawanych zabiegowi. Faza terapeutyczna polegająca na kierowaniu specjalnie dobranego strumienia ultradźwięków do wybranych obszarów skóry jest następnym etapem zabiegu.
Po wykonaniu zabiegu warto schłodzić skórę dla komfortu osoby poddanej zabiegowi. Następnie intensywnie ją nawilżamy.
Hifu Deep See wyposażona jest w różnorodne głowice pozwalające dostarczać strumień skoncentrowanej energii przy użyciu różnych częstotliwości i różnej głębokości działania w zależności od specyfiki określonego obszaru. Terapia ultradźwiękowa skupia się na klinicznie istotnych głębokościach, koncentrując energię, która dokonuje znaczącego liftingu i napięcia zwiotczałej skóry.
Shock wave system

Elastyczność skóry maleje z wiekiem. Typowa „skórka pomarańczowa”, pojawiająca się na udach, pośladkach i ramionach dotyka 80% wszystkich kobiet. Siła jaką dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit i miejscową otyłość. Możemy intensywnie działać na cellulit zwłókniały nawet III i IV stopnia z którym nie poradzą sobie inne technologie ale także zapobiegać powstawaniu cellulitu. W wielu przypadkach, efekty są widoczne i wyczuwalne, a także mierzalne, już po 2 sesjach. To skuteczna terapia, przeniesiona z lecznictwa w fizykoterapii.
Terapia falą uderzeniową - skuteczna metoda leczenia cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Terapia korzysta z fal dźwiękowych o określonej częstotliwości, generowanych wewnątrz uchwytu i delikatnie przenoszonych na dotknięte cellulitem partie ciała. Fale akustyczne mają zastosowanie w medycynie od lat 80., gdy zaczęto rozbijać przy ich pomocy kamienie nerkowe, natomiast od lat 90 stosuje się je w leczeniu schorzeń ścięgien i mięśni. Nowoczesne zabiegi, których celem jest zwalczanie cellulitu, polegają na emitowaniu fal na obszary ciała objęte cellulitem. W chwili wprowadzenia ich do ciała, fale rozprzestrzeniają się na duże obszary, stymulując proces leczenia poszczególnych warstw skóry.
Fala uderzeniowa przenika przez skórę i komórki tłuszczowe powodując rozpad kolagenu budującego włókniste przegrody tkanki łącznej. W efekcie zostają zminimalizowane podskórne komórki tłuszczowe, które stanowią główny składnik cellulitu oraz włókna tkanki łącznej nabierają elastyczności. Ponadto terapia radialnymi falami akustycznymi pobudza krążenie oraz wpływa na produkcję kolagenu. Już po jednym zabiegu można zaobserwować redukcję cellulitu, zwiększenie napięcia, jędrności i poprawę tekstury skóry.
Terapia ta pozwala na osiągnięcie następujących rezultatów:
• skóra staje się odmłodzona
• tkanka tłuszczowa i złogi cellulitu ulegają rozbiciu
• tkanka łączna napina się, dzięki czemu komórki tłuszczowe są zatrzymywane w warstwie podskórnej i nie występują zrosty (widoczne na skórze nierówności) charakterystyczne dla cellulitu III i IV stopnia
• obwód części ciała poddanych zabiegom ulega zmniejszeniu
Siła jaką dysponuje fala uderzeniowa niweluje cellulit, w tym cellulit zwłókniały III i IV stopnia oraz redukuje miejscową otyłość. Urządzenie umożliwia wykonanie w pełni bezpiecznych zabiegów na określonej partii ciała, bez ryzyka powikłań, zapewniając osiągnięcie maksymalnych efektów widocznych już bezpośrednio po zabiegu.
 
Skład zestawu Fala Uderzeniowa Shock Wave:
 • baza
 • stojak na głowicę
 • głowica
 • końcówki 5 szt.
 • osłonki silikonowe
 • kabel zasilający
 • pedał do sterowania
Dane techniczne:
 • częstotlwosć 1-16Hz
 • zasilanie 220V
 • waga 8 kg
 • technologia -generator fal akustycznych 4/8/16
 • poziom mocy /energi 60-180mJ(odpowiednik 1-5 bar)
Wskazania
• cellulit, w tym III i IV stopnia
• wiotka skóra ( brzuch, uda, okolica pośladków)
• miejscowa otyłość
• nierówności skóry po przebytej liposukcji
• obrzęki kończyn dolnych
Efekt
• zlikwidowanie cellulitu 
• poprawa elastyczności, jędrności i napięcia skóry
• rozbicie tkanki tłuszczowej
• zmniejszenie obwodu ciała w miejscach poddanych terapii
• likwidacja obrzęków
Karboksyterapia

Rewolucyjny zabieg w kosmetologii wykorzystujący terapeutyczne właściwości medycznego dwutlenku węgla CO2
 
Nowość w medycynie estetycznej!
Terapia dwutlenkiem węgla („cudownym gazem”), czy inaczej karboksyterapia, została ogłoszona największym przełomem w medycynie estetycznej.
Nic dziwnego, ponieważ ilość zastosowań i skuteczność tej metody jest imponująca. Jest to bezpieczna, bardzo mało inwazyjna i klinicznie sprawdzona metoda stosowana do odmładzania skóry, walki z cellulitem, rozstępami, bliznami, lokalnymi nadmiarami tkanki tłuszczowej, zwiotczeniami skóry, łysieniem, zaburzeniami krążenia.
Karboksytrapia stosowana jest również w celach leczniczych przy zmianach naczyniowych, trudno gojących się ranach, skurczach nóg, łysieniu oraz wszędzie tam gdzie mamy problem z niedokrwieniem i zaburzeniami krążenia
brzuch, uda, pośladki, łydki, kolana – redukcja miejscoweg
tłuszczu oraz cellulitu lub ujędrnienie i zagęszczenie lużnej skóry
blizny i rozstępy – regeneracja tkanek i redukcja widoczności zmian
twarz – redukcja zmarszczek, redukcja cieni pod oczami, wałeczków pod dolną i górną powieką z tkanką tłuszczową, redukcja naczynek 
skóra głowy – wzmocnienie cebulek włosów i zapobieganie ich wypadaniu
Jak to działa?
Dwutlenek węgla to bezwonny, bezbarwny, niepalny gaz. Dzięki niemu rozszerzają się naczynia krwionośne. Dwutlenek węgla podany pod skórę przyspiesza przepływ krwi, stymuluje skórę do produkcji nowego kolagenu i elastyny, które odpowiadają za jędrność skóry. Efektem tych procesów jest wzmocnienie napięcia skóry i zwiększenie jej grubości. Pacjent obserwuje w zależności od leczonego obszaru, zmniejszenie ilości drobnych zmarszczek, podwyższenie napięcia skóry opadającego podbródka czy szyi, mniej widoczne rozstępy i blizny.
- Naskórek
- Skóra właściwa
- Komórki tłuszczowe
- Tkanka łączna
- Mięśnie
Czy podawanie dwutlenku węgla jest bezpieczne?
Całkowicie. Karboksyterapia jest znana od 70 lat i bardzo dokładnie przebadana. W każdej minucie życia wytwarzamy dwutlenek węgla. To fizjologiczny proces i stosując karboksyterapię w nic nie ingerujemy. Nie podajemy substancji obcych dla organizmu. Po podaniu pod skórę, dwutlenek węgla podlega naturalnej przemianie chemicznej w kwas węglowy. Receptory skóry wyłapują zmianę ciśnienia w obszarze, gdzie zrobiliśmy iniekcję, następuje szybko dopływ krwi, wyrównanie ciśnienia i wytworzenie tlenu.
Czy wiesz, że...?
Dopływ tlenu do skóry u 30-letniej osoby spada o około 25%, a u 40-letniej o około 50% na rzecz zaopatrzenia w tlen narządów wewnętrznych. Regeneracja komórek przy zmniejszonej ilości O2 odbywa się z trudem, a funkcje tworzenia kolagenu i elastyny są upośledzone, co prowadzi do utraty elastyczności skóry.
Jakie są zalety zabiegu:
Wszechstronność, nowoczesność, bezbolesność, szybkość, skuteczność, bezpieczeństwo, minimalny czas rekonwalescencji
Zabiegi nie pozostawiają żadnych śladów, co pozwala od razu wrócić do normalnego funkcjonowania . Jedyny dyskomfort zabiegu pochodzi z deponowania gazu, odczuwalnego jako ucisk i rozpieranie, jednak chwilowe nieprzyjemne doznania wynagradzają wielce zadowalające rezultaty jakie przynosi karboksyterapia
Jett Plasma Pen

Nowość na rynku estetycznym
Niechirurgiczne zabiegi małych obszarów – efekt jak po plastyce operacyjnej
Jest to nowa technologia leczenia strumieniem jonów i elektronów, którą niektórzy porównują do mechanizmu działania piorunów. Niweluje opadające powieki, nadmiar skóry na dolnych powiekach, zmarszczki, blizny, rozstępy, zmarszczki nad górną wargą. Doskonale radzi sobie również z kurzajkami, brodawkami, włókniakami, rubinkami.
Wskazania
- opadające i pomarszczone powieki 
- zmarszczki
- wiotka i zwisająca skóra
- znamiona, brodawki, kurzajki
- rozstępy i blizny
- rubinki i naczynka
- wypryski i stany zapalne towarzyszące trądzikowi
Efekty
- likwidacja zmarszczek
- lifting i wygładzenie powiek – blefaroplastyka bez skalpela
- usunięcie znamion i narośli skórnych
- redukcja rozstępów i blizn
- terapia wspomagająca zmian towarzyszących trądzikowi
 
Liposonix - skuteczne modelowanie sylwetki

1 godzina = 2,5 cm mniej
Większość z Nas boryka się z problemem nadmiaru tłuszczu, który występuje we wszelkich kształtach, lokalizacjach i rozmiarach. Niestety godziny spędzone na siłowni i wylane litry potu nie zawsze dają pożądane efekty.
Liposonix pozwala pozbyć się nadmiaru upartego tłuszczu - średnio o 2,5 cm w talii – w ciągu zaledwie jednej sesji zabiegowej. Liposonix eliminuje tkankę tłuszczową brzucha dając szczuplejszą sylwetkę. Ponadto pomaga w uformowaniu zgrabniejszej pupy, bioder i ud. Działa praktycznie wszędzie, gdzie można „uszczypnąć” co najmniej 2cm tłuszczu podskórnego.
System Liposonix jest wysoce wszechstronny, umożliwiając kontrolę nad tym, w jaki sposób i gdzie dostarczana jest energia, aby uzyskać doskonałe efekty w ciągu jednej sesji zabiegowej.
Uzyskanie rzeczywistych wyników po zabiegu Liposonix jest proste, ale technologia, która to umożliwia jest wysoce zaawansowana. System Liposonix korzysta z energii ultradźwiękowej wysokiej intensywności (HIFU) na odpowiedniej głębokości powodując szybki wzrost temperatury, niszcząc docelową tkankę tłuszczową tuż pod skórą. Obszar z nadmiarem tłuszczu ulega zniszczeniu, a otaczająca tkanka pozostaje nienaruszona. Ponieważ Liposonix koncentruje energię poniżej powierzchni skóry, działa inaczej niż inne urządzenia konturujące i działa dokładnie tam, gdzie powinien, nie uszkadzając skóry.
Działanie Liposonix HIFU:
1. Liposonix powoduje kontrolowany wzrost temperatury powyżej 56 ° C skutecznie niszcząc docelowe komórki tłuszczowe bez uszkodzenia tkanek poza wyznaczoną strefą ogniskowania.
2. Makrofagi (komórki krwi odpowiedzialne za procesy oczyszczające) migrują 
do rozbitej tkanki tłuszczowej, pochłaniając wolne lipidy i pozostałości komórek.
3. Zniszczone komórki i ich zawartość są naturalnie przetwarzane przez organizm 
i wydalane stopniowo przez 8-12 tygodni.
Liposonix jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny w przeciwieństwie do innych procedur redukcji tkanki tłuszczowej takiej, jak liposukcja. Pacjenci zwykle wracają do normalnej aktywności natychmiast po zabiegu.
Po zabiegu w obszarze zabiegowym może wystąpić mrowienie, kłucie, ocieplenie, bądź też ból o niskim natężeniu. Opinie osób, które poddały się zabiegowi wskazują też na możliwość pojawienia się siniaków, obrzęku czy zaczerwienień okolic zabiegowych. Ingerencja ta natomiast nie grozi żadnymi poważnymi powikłaniami.
 
Specyfikacja urządzenia Liposonix:
 • Głębokość 2 głowice 0,8 cm i 1,3 cm
 • Głowice 0,8 cm i 1,3 cm przeznaczona jest do zabiegów na brzuchu, udach i pośladkach
 • 2Mhz,0,8 cm głębokości
 • 2 Mhz, 1,3 cm głębokości
 • moc: 0,1~3,0 J

 

Wskazania
- idealny dla osób chcących pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie
- idealny dla osób, u których pomimo ćwiczeń i diety nadmiar tłuszczu nie chce zniknąć
- usuwanie zbędnych centymetrów z różnych lokalizacji ciała (brzuch, boczki, uda, pośladki, kolana)
- brak czasu na wykonanie serii zabiegów, które trwają tygodniami
- idealny dla osób, które boją się zabiegów inwazyjnych
Zalety
- Bezpieczny, niechirurgiczny i nieinwazyjny
- Rewolucyjna terapia wykorzystująca falę ultradźwiękową o dużej intensywności, przeznaczoną do usuwania uporczywego tłuszczu
- Trwałe efekty
Wieloliniowe Hifu 3 D LIFT

Zabieg to niechirurgiczny lifting z wykorzystaniem skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej częstotliwości. Istotą tej metody jest precyzyjne skupienie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym, precyzyjnie punktowanym obszarze. Działanie urządzenia do nieinwazyjnego liftingu opiera się na zogniskowanych ultradźwiękach o dużym natężeniu, które oddziałują na tkanki na dwa sposoby: termiczny i mechaniczny.
 
Jest to obecnie jeden z najbezpieczniejszych i najbardziej skutecznych metod zagęszczania i regeneracji skóry, za czym idzie zupełnie nowy, świeży, a przede wszystkim młody wygląd, bez jej wcześniejszego okaleczenia. Urządzenie nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, nie doprowadza do jego poparzeń, ani nie wywołuje żadnych efektów niepożądanych, które mogą wystąpić po chirurgicznym liftingu, dlatego też okres rekonwalescencji jest skrócony do minimum. Dzięki innowacyjnej konstrukcji kartridży, w które zostało wyposażone HIFU 3D LIFT możemy nie tylko zagęścić i wygładzić skórę ale także skutecznie wymodelować sylwetkę jak i poszczególne partię ciała. W czasie zabiegu fala ultradźwięków kumulowana jest na ściśle określonej głębokości wykonując na polu zabiegowym aż do 11 linii.
 
HIFU 3D LIFT– obszary zabiegowe
 
Zabiegi HIFU 3D na twarz
Twarz i szyja – jedno przyłożenie głowicy to obszar zabiegowy o długość do 25mm oraz szerokość od 1mm do 10 mm. Głębokość jaką stosujemy przy zabiegu na twarz to 1,5mm, 3mm oraz 4,5mm. 6 mm Do obszaru zabiegowego należą okolice czoła, polików, podbródka oraz szyi i dekoltu
 
Zabiegi HIFU 3D na ciało
Ciało – Obszar jednego przyłożenia głowicy ma długość do 25mm oraz szerokość od 1mm do 20 mm, działając na głębokość 8mm ,10mm, 13mm,16mm Osoba wykonująca zabieg dostosowuje parametry, zgodnie z problemem pacjenta. Szerokość jednego przyłożenia kartridża jest większa niż przy zabiegu na twarz, co sprawia, że efekt przyniesie znacznie więcej korzyści Do obszaru zabiegowego należą okolice brzucha, pleców, rąk, ud, pośladków oraz kolan
 
Kupując to urządzenie otrzymasz:
- baza z ekranem dotykowym
- głowica zabiegowa
- 8 kartridży zabiegowych: 1,5mm, 3mm, 4,5mm,6mm 8mm,10mm, 13mm,16mm
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- materiały marketingowe i szkoleniowe
 
Dane techniczne
- Moc urządzenia – 800W
- Głębokość kartridży – 1,5mm, 3mm, 4,5mm,6mm 8mm, 10mm ,13mm ,16mm
- Wydajność urządzenia – 0.1J-2.0J
- Długość linii – 5mm-25mm
- Szerokość linii – 1mm-10mm
- Wydajność kartridża – 20000 lini
- Temperatura ciepła – 40-75 stopni
- Napięcie – 110V-240V, 50/60Hz
 

Hurtownia urządzeń kosmetycznych

Oferujemy:

Urządzenia do gabinetów kosmetycznych

Wyposażenie do salonów kosmetycznych

Urządzenia kosmetyczne, dzięki którym wykonasz każdy zabieg

Wyposarzenie gabinetów kosmetycznych

Lasery dla gabinetów i salonów kosmetycznych oraz SPA

Laser kosmetyczny do depilacji

Laser do gabinetu medycyny estetycznej

Lasery medyczne, wyposażenie klinik i salonów w sprzęt medyczny.

Nowoczesne lasery do medycyny estetycznej


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, który laser jest niezbędny w gabinecie kosmetycznym, napisz do nas.

Kontakt

Urządzenia kosmetyczneTB-Lasery
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45
lok. u17
02-758 Warszawa
505 362 182 

Używamy cookie i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERY © 2022

Tworzenie Stron Internetowych oraz Gadżety Reklamowe z Nadrukiem