Capilaser - Laser diodowy 980 nm do usuwania naczynek

Nowoczesny Laser diodowy o wiązce laserowej 980 nm, który idealnie sprawdza się w likwidacji popękanych naczynek. Laser diodowy znakomicie usuwa naczynka zarówno na twarzy jak i na ciele. Energia lasera jest przekazywana do głowicy zabiegowej za pomocą technologii światłowodu dzięki czemu wszystkie parametry urządzenia zostają zachowane na najwyższym poziomie bez utraty mocy.
Zabiegi laserem diodowym są nieinwazyjne oraz bezpieczne dla zdrowia. Nie wymagają również wkuwania igły jak ma to miejsce przy tradycyjnych metodach usuwania “pajączków”. Dodatkową zaletą urządzenia jest niska bolesność zabiegów, dzięki czemu nie trzeba stosować podczas nich znieczulenia.
Urządzenie jest niezwykle mobilne oraz bardzo łatwe w obsłudze dzięki dużemu i bardzo czytelnemu dotykowemu wyświetlaczowi. Urządzenie dysponuje mocą 50W dzięki czemu zabiegi są szybkie i bezbolesne.
Różne wielkości plamki od 0.2 nm do 3 nm doskonale sprawdza się przy małych i dużych naczyniach.
Łagodne usuwanie zmian skórnych niewykluczające z codziennego funkcjonowania i duża efektywność oraz mała ilość zabiegów dla pełnego efektu to najważniejsze zalety tego urządzenia.
Dane techniczne urzadzenia Capilaser:
  • Typ lasera: laser diodowy 980 nm
  • Moc lasera: 30 W
  • Częstotliwość impulsu: 1~20 Hz
  • Wielkość plamki: 0,5 mm/ 1 mm/ 2mm/ 3mm
  • Zasilanie: AC 100-240 V 50/60 Hz
 

Hurtownia urządzeń kosmetycznych

Firma TB-LASERY powstała z myślą o zaopatrywaniu w najnowsze lasery i urządzenia kosmetyczne nowo powstałe jak i już istniejące gabinety medycyny estetycznej, salony i gabinety kosmetyczne oraz SPA.

Urządzenia kosmetyczne. Szeroka oferta, konkurencyjne ceny. Zobacz asortyment! Lasery diodowe, urządzenia medycyny estetycznej, meble. Gwarancja wysokiej jakości. Najnowsze Technologie. Tanie urządzenia kosmetyczne, lasery kosmetyczne, laser pikosekundowy, laser frakcyjny, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, liposonix, plazma, urządzenie kosmetyczne, lasery do odmładzania, laser do usuwania zmarszczek, lasery do usuwania tatuaży.

Kontakt

Urządzenia kosmetyczneTB-Lasery
Al. Szucha 3 lok. 1
00-580 Warszawa
505 362 182 
Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERY © 2021