Laser frakcyjny CO2 - Pirus

Laser frakcyjny CO2 to rewolucyjne urządzenie kosmetyczne, które w krótkim czasie w bezpieczny sposób przywraca skórze młodość – wygładza zmarszczki, napina, pobudza do regeneracji, a także skutecznie usuwa blizny i rozstępy Efekty w redukcji blizn potrądzikowych są spektakularne i żadna inna metoda nie gwarantuje takich efektów, jakie można uzyskać tym urządzeniem. Podczas tego zabiegu dochodzi do zjawiska frakcjonowanej fototermolizy, która polega kontrolowanym tworzeniu mikrouszkodzeń tak zwanej na siatki nakłuć w skórze. Poprzez inicjację procesu zapalnego dochodzi do silnego pobudzenia skóry do gruntownej przebudowy.
Zabieg ten powoduje zwiększenie produkcji kolagenu, który odpowiada za gęstość, elastyczność oraz jakość skóry. Dzięki temu efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W efekcie powstania stanu zapalnego dochodzi do zaczerwienienia skóry, które utrzymuje się zwykle około 2 – 3 tygodni po zabiegu, w zależności od indywidualnych predyspozycji.
Bardzo istotne jet to aby po zabiegu unikać opalania się przez minimum trzy miesiące. Dla osiągnięcia zadowalającego efektu Resurfacingu skóry twarzy wystarcza zwykle jeden zabieg. Zabieg redukcji blizn oraz usuwania rozstępów jest oceniany indywidualnie, w tych przypadkach wymagane jest powtórzenie zabiegu po pół roku w zależności od rozległości i grubości blizn.
To co wyróżnia zabiegi laserem frakcyjnym to TRWAŁOŚĆ efektów. Efekt odmłodzenia utrzymuje się kilka lat, a blizny i rozstępy są usuwane na zawsze, najbardziej spektakularne efekty osiągane są w leczeniu blizn po oparzeniach oraz wiotkości skóry. Pacjent nie może wykonać zabiegu w trakcie trwania infekcji, nie może mieć na skórze opryszczki. Osoby skłonne do występowania opryszczki powinny na dwa dni przed zabiegiem rozpocząć terapię lekiem przeciwwirusowym np Heviran. Na godzinę przed zabiegiem laserowego usuwania blizn i głębokich zmarszczek, po dokładnym oczyszczeniu skóry w leczonym miejscu nakładamy grubą warstwę kremu znieczulającego. Pozwala to na wystarczające ograniczenie bólu podczas zabiegu. Początkowo osoba wykonująca zabiegu opracowuje dokładny plan zabiegu. Następnie dobiera się odpowiednią moc i głębokość penetracji lasera. Wybiera się także kształt pola zabiegu (koło, prostokąt, kwadrat, trójkąt) w skanerze. Laserowe usuwanie zmarszczek lub blizn polega na emitowaniu wiązki promienia laserowego i dokładnym pokrywaniu nim całego leczonego obszaru. Do zupełnego wyleczenia najczęściej należy wykonać kilka zabiegów w odstępie 4 tygodni.
Wtórnym efektem laserowego usuwania blizn, a także laserowego usuwania zmarszczek jest pobudzenie głębokich warstw skóry (komórek zwanych fibroblastami) do produkcji nowego kolagenu. Powoduje to naciągnięcie skóry. Uzyskujemy dzięki temu efekt liftingu bezoperacyjnego – skóra jest napięta, o wzmożonym turgorze i pozbawiona wiotkości. Po zabiegu laserowego usuwania blizn lub zmarszczek musimy pozostać w domu przez dobę. Uszkodzona skóra stanowi potencjalne miejsce zakażenia, więc należy być szczególnie ostrożnym. Nie wolno jej przemywać, ocierać, ani stosować kosmetyków. W ciągu następnej doby od laserowego usunięcia blizn i zmarszczek możemy umyć twarz. Dopiero 48 godzin od zabiegu należy zastosować kremy łagodzące, sprzyjające regeneracji skóry.
Pierwsze rezultaty widoczne są po 3 dniach od zabiegu Laserem frakcyjnym CO2. Pełne wyleczenie następuje po 7 – 10 dniach po zabiegu w zależności od jego intensywności. Efekty są spektakularne i co najważniejsze widoczne już po pierwszym zabiegu! Pełen rezultat zabiegu osiągamy w ciągu 6 miesięcy, po zakończonej terapii. Zabieg należy powtórzyć 2-4 razy, aby doprowadzić do pełnej wymiany skóry na nową. Typowa przerwa między zabiegami to 4-5 tygodni, w zależności od tego jak agresywny był poprzedni zabieg.
 
Zakres stosowanych parametrów:
 • długość fali światła 10600 nm
 • moc frakcjonowania 40 W, moc wiązki liniowe do 60 W
 • czas trwania impulsu: Ultra Pulse Mode – 100 ~ 2000 us
 • obszar działania 20 x 20 mm
 • głębokość działania od 0,1 do 2 mm
 • regulacja odległości punktów od 0,1 do 2,6 mm
 • szybkość skanowania 10 m/s
 • powierzchnia punktu 0,02 - 0,05 mm²
 • kształt skanowania: trójkąt / kwadrat / prostokąt / okrąg / elipsa / sześciokąt / liniowy
 • plamka prowadząca skanera – czerwona dioda 635 nm
 • operowanie głowicą za pomocą ramienia przegubowego z 7 przegubami i przeciwwagą
 • wymiary 57cm×50cm×120cm
 • waga 45 kg
 • zasilanie 220 -240 V, 50-60 Hz, 10A
 • czas pracy nie ograniczony — STAND BY WORKING
 
Innowacyjny Laser Pikosekundowy - Pico sure

Laser Pico Sure to najmocniejszy, medyczny laser występujący w obecnej technologii pikosekundowej. Innowacyjna technologia ultrakrótkich impulsów, o mocy dwukrotnie większej niż dotychczas wpływa na skuteczność zabiegów. W odróżnieniu od innych laserów, w Pico Sure wiązka laserowa emitowana jest w pikosekundach, a nie w nanosekundach. Laser Pico umożliwia uzyskanie lepszych efektów przy jednoczesnymskróceniu o połowę sesji zabiegowych oraz zmniejszeniu odczuć bólowych. Szybkie efekty zabiegu, które nie wykluczają z codziennych aktywności.
Dlaczego Laser Picosekundowy?
Laser z bardziej efektywnym i szybszym rezultatem.
Laser Pico jest szybszy niż tradycyjna technologia nanosekundowa, w wyniku czego rozkłada tatuaże szybciej niż tradycyjne lasery. Laser Pico rozbije nawet drobne cząsteczki atramentu, dzięki czemu łatwiej będzie usunąć atrament z tatuażu.
Zmniejszone ryzyko i minimalny dyskomfort: ultrakrótkie impulsy również optymalizują dostarczanie energii do docelowych cząstek atramentu, zapewniając efektywne oczyszczanie tuszu, podczas gdy najmniej ciepła przenosi się na skórę dyskomfort całego zabiegu jest prawie niewyczuwalny.
 
Specyfikacja techniczna Laser Pico Sure:
 • Długości fali światła: 532, 755, 1064, 1320 nm
 • Energia maksymalna dla długości fali 1064 nm : 2000 mJ
 • Czas impulsów: 800 ps
 • Moc szczytowa na plamce 6 mm: 2,5 GW
 • Częstotliwość impulsów ustawiana od 1 do 10 Hz
 • Plamka 6 mm
 • Celowanie czerwoną diodą 5V
 • Zasilanie: 220 - 240V, bezpiecznik 10A
 • Wymiary: 35 x 42 x 64 cm
 • Waga: 28 kg

 

 
Capilaser - Laser diodowy 980 nm do usuwania naczynek

Nowoczesny Laser diodowy o wiązce laserowej 980 nm, który idealnie sprawdza się w likwidacji popękanych naczynek. Laser diodowy znakomicie usuwa naczynka zarówno na twarzy jak i na ciele. Energia lasera jest przekazywana do głowicy zabiegowej za pomocą technologii światłowodu dzięki czemu wszystkie parametry urządzenia zostają zachowane na najwyższym poziomie bez utraty mocy.
Zabiegi laserem diodowym są nieinwazyjne oraz bezpieczne dla zdrowia. Nie wymagają również wkuwania igły jak ma to miejsce przy tradycyjnych metodach usuwania “pajączków”. Dodatkową zaletą urządzenia jest niska bolesność zabiegów, dzięki czemu nie trzeba stosować podczas nich znieczulenia.
Urządzenie jest niezwykle mobilne oraz bardzo łatwe w obsłudze dzięki dużemu i bardzo czytelnemu dotykowemu wyświetlaczowi. Urządzenie dysponuje mocą 50W dzięki czemu zabiegi są szybkie i bezbolesne.
Różne wielkości plamki od 0.2 nm do 3 nm doskonale sprawdza się przy małych i dużych naczyniach.
Łagodne usuwanie zmian skórnych niewykluczające z codziennego funkcjonowania i duża efektywność oraz mała ilość zabiegów dla pełnego efektu to najważniejsze zalety tego urządzenia.
Dane techniczne urzadzenia Capilaser:
 • Typ lasera: laser diodowy 980 nm
 • Moc lasera: 30 W
 • Częstotliwość impulsu: 1~20 Hz
 • Wielkość plamki: 0,5 mm/ 1 mm/ 2mm/ 3mm
 • Zasilanie: AC 100-240 V 50/60 Hz
 

Hurtownia urządzeń kosmetycznych

Oferujemy:

Urządzenia do gabinetów kosmetycznych

Wyposażenie do salonów kosmetycznych

Urządzenia kosmetyczne, dzięki którym wykonasz każdy zabieg

Wyposarzenie gabinetów kosmetycznych

Lasery dla gabinetów i salonów kosmetycznych oraz SPA

Laser kosmetyczny do depilacji

Laser do gabinetu medycyny estetycznej

Lasery medyczne, wyposażenie klinik i salonów w sprzęt medyczny.

Nowoczesne lasery do medycyny estetycznej


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, który laser jest niezbędny w gabinecie kosmetycznym, napisz do nas.

Kontakt

Urządzenia kosmetyczneTB-Lasery
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45
lok. u17
02-758 Warszawa
505 362 182 

Używamy cookie i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERY © 2022

Tworzenie Stron Internetowych oraz Gadżety Reklamowe z Nadrukiem