finansowanie zakupu urządzeń kosmetycznychNiezależny Doradca Finansowy, który doskonale zna specyfikę naszej branży zadba o to abyście byli Państwo obsłużeni w sposób sprawny i komfortowy. W ofercie mamy zarówno kredyty gotówkowe, leasingi .

Staramy się aby nasze procedury były uproszczone i zawierały minimum formalności. Oferujemy leasing bez zaświadczeń z ZUS i US.
 
Zebraliśmy dla Państwa różne oferty, spośród, których będziecie Państwo mogli wybrać najdogodniejszą dla Waszego profilu działalności. Dokładamy starań aby informacja o przyznaniu leasingu lub kredytu była podejmowana jak najszybciej.
 
Karolina Polańska
specjalista d/s finansowania
 
Tel.kom: +48 535 557 988
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
KRC Med Finance 
www.krc.com.pl  

 

Urządzenia kosmetyczne Hurtownia
TB-Lasery
Al. Szucha 3 lok. 1
00-580 Warszawa
505 362 182 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERYFirma TB-LASERY powstała z myślą o zaopatrywaniu w najnowsze lasery i urządzenia kosmetyczne nowo powstałe jak i już istniejące gabinety medycyny estetycznej, salony i gabinety kosmetyczne oraz SPA

Z doświadczenia wiemy jakie usługi i urządzenia kosmetyczne są najbardziej pożądane przez Klientki. Oferujemy urządzenia kosmetyczne, które pomogą w zwiększeniu Państwa przychodów, jak też budowaniu prestiżu Waszych salonów.

Nasza oferta skierowana jest do salonów, które już istnieją, jak też salonów nowopowstających. Na bazie bogatego doświadczenia jesteśmy w stanie określić jakie urządzenia przełożą się na Państwa doskonałe wyniki.

Nie jesteśmy wirtualną hurtownią - oferowane urządzenia mamy na stanie i są one dostępne od ręki. Każdy klient przed kupnem urządzenia może je wcześniej obejrzeć, porównać z innym, czy wykonać przykładowy zabieg.
 
 
Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERY zapewnia gwarancję na sprzedawane przez siebie produkty. Oczywiście firma oferuje serwis pogwarancyjny dla klienta, który zakupił uprzednio produkty w hurtowni TB-LASERY.
 

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Hurtownia urządzeń kosmetycznych

Firma TB-LASERY powstała z myślą o zaopatrywaniu w najnowsze lasery i urządzenia kosmetyczne nowo powstałe jak i już istniejące gabinety medycyny estetycznej, salony i gabinety kosmetyczne oraz SPA.

Urządzenia kosmetyczne. Szeroka oferta, konkurencyjne ceny. Zobacz asortyment! Lasery diodowe, urządzenia medycyny estetycznej, meble. Gwarancja wysokiej jakości. Najnowsze Technologie. Tanie urządzenia kosmetyczne, lasery kosmetyczne, laser pikosekundowy, laser frakcyjny, sprzedaż urządzeń kosmetycznych, liposonix, plazma, urządzenie kosmetyczne, lasery do odmładzania, laser do usuwania zmarszczek, lasery do usuwania tatuaży.

Kontakt

Urządzenia kosmetyczneTB-Lasery
Al. Szucha 3 lok. 1
00-580 Warszawa
505 362 182 
Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERY © 2021