finansowanie zakupu urządzeń kosmetycznychNiezależny Doradca Finansowy, który doskonale zna specyfikę naszej branży zadba o to abyście byli Państwo obsłużeni w sposób sprawny i komfortowy. W ofercie mamy zarówno kredyty gotówkowe, leasingi .

Staramy się aby nasze procedury były uproszczone i zawierały minimum formalności. Oferujemy leasing bez zaświadczeń z ZUS i US.
 
Zebraliśmy dla Państwa różne oferty, spośród, których będziecie Państwo mogli wybrać najdogodniejszą dla Waszego profilu działalności. Dokładamy starań aby informacja o przyznaniu leasingu lub kredytu była podejmowana jak najszybciej.
 
Karolina Polańska
specjalista d/s finansowania
 
Tel.kom: +48 535 557 988
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
KRC Med Finance 
www.krc.com.pl  

 

Urządzenia kosmetyczne Hurtownia
TB-Lasery
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45
lok. u17
02-758 Warszawa
505 362 182 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERYFirma TB-LASERY powstała z myślą o zaopatrywaniu w najnowsze lasery i urządzenia kosmetyczne nowo powstałe jak i już istniejące gabinety medycyny estetycznej, salony i gabinety kosmetyczne oraz SPA

Z doświadczenia wiemy jakie usługi i urządzenia kosmetyczne są najbardziej pożądane przez Klientki. Oferujemy urządzenia kosmetyczne, które pomogą w zwiększeniu Państwa przychodów, jak też budowaniu prestiżu Waszych salonów.

Nasza oferta skierowana jest do salonów, które już istnieją, jak też salonów nowopowstających. Na bazie bogatego doświadczenia jesteśmy w stanie określić jakie urządzenia przełożą się na Państwa doskonałe wyniki.

Nie jesteśmy wirtualną hurtownią - oferowane urządzenia mamy na stanie i są one dostępne od ręki. Każdy klient przed kupnem urządzenia może je wcześniej obejrzeć, porównać z innym, czy wykonać przykładowy zabieg.
 
 
Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERY zapewnia gwarancję na sprzedawane przez siebie produkty. Oczywiście firma oferuje serwis pogwarancyjny dla klienta, który zakupił uprzednio produkty w hurtowni TB-LASERY.
 

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Hurtownia urządzeń kosmetycznych

Oferujemy:

Urządzenia do gabinetów kosmetycznych

Wyposażenie do salonów kosmetycznych

Urządzenia kosmetyczne, dzięki którym wykonasz każdy zabieg

Wyposarzenie gabinetów kosmetycznych

Lasery dla gabinetów i salonów kosmetycznych oraz SPA

Laser kosmetyczny do depilacji

Laser do gabinetu medycyny estetycznej

Lasery medyczne, wyposażenie klinik i salonów w sprzęt medyczny.

Nowoczesne lasery do medycyny estetycznej


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, który laser jest niezbędny w gabinecie kosmetycznym, napisz do nas.

Kontakt

Urządzenia kosmetyczneTB-Lasery
ul. Króla Jana III Sobieskiego 45
lok. u17
02-758 Warszawa
505 362 182 

Używamy cookie i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Hurtownia urządzeń kosmetycznych TB-LASERY © 2022

Tworzenie Stron Internetowych oraz Gadżety Reklamowe z Nadrukiem